Veľkoobchod

Premýšľate že prišiel čas rozšíriť ponuku tovaru na vašom e-shope alebo vo Vašom kamennom obchodíku?
V našej ponuke nájdete vynikajúce produkty od prestížnych talianskych značiek.

         logo-transp-600x137 (1)

Parfumy do prania značky Essenze Lavanderie. 

Radi by sme Vám predstavili náš široký sortiment parfumov do prania značky Essenze Lavanderie, ktoré sú vyrobené s vysokým obsahom kvalitného parfumu a sú zároveň dezinfekčné.

Naša značka ponúka jedinečné vône, ktoré sa stanú vašim spoločníkom pri každom praní. Naša kvalitná formula zaručí, že vaše prádlo bude krásne voňať až do nasledujúceho prania. S našimi parfumami do prania značky Essenze Lavanderie si môžete byť istí, že dostanete vysokú kvalitu za skvelú cenu. Neváhajte a vyskúšajte si naše parfumy do prania už dnes.

Radi by sme Vám predstavili naše nové krémové parfumy do prania, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali intenzívnu vôňu aj na niekoľko týždňov. Naše krémové parfumy do prania obsahujú zapuzdrený parfum, ktorý sa postará o to, aby vaše prádlo voňalo sviežo a čisté dlhšie ako kedykoľvek predtým.

Žiadosť o spoluprácu

 

 

Salimbeni Profumi Roma IT

Auto vône, Osviežovače do auta, Aróma difuzéry - vône do interiéru.

Salimbeni Profumi Roma je exkluzívna značka luxusných parfumov z Ríma, Taliansko. Ich vône sú tvorené s najvyššou starostlivosťou o detaily a každý parfum je unikátny a výnimočný. Značka sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a odbornosťou vo vytváraní kvalitných vôní. Každý flakón je vyrábaný s eleganciou a štýlom, odzrkadľujúc tak hodnoty značky. Dizajnové a dlhotrvajúce auto vône si zamiluje každý z Vás.

Salimbeni Profumi Roma je synonymom pre štýl, eleganciu a sofistikovanosť, čo je cítiť pri každom použití ich parfumov. Ich vône vás vtiahnu do sveta luxusu a pôvabu, prenášajúc vás na jedinečnú zážitkovú cestu. Salimbeni Profumi Roma je výberom pre tých, ktorí hľadajú jedinečné a nezameniteľné parfumy, ktoré zdôraznia ich osobnosť a štýl.

Žiadosť o spoluprácu