Yin-Yang Vnútorné použitie

Veľkou prednosťou Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja je možnosť ho užívať aj vnútorne! Je vhodný na osvieženie dychu, k ústnej hygiene, na kloktanie a uľahčenie po ťažkom jedle.
Dve rady pred použitím:
  1. Pri vnútornom užití stačí jedna, maximálne dve kvapky! Maximálna denná odporúčaná dávka pre vnútorné použitie je 15 kvapiek.
  2. Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej je čistý destilát bez alkoholu, preto ho môžu vnútorne užívať aj vodiči.
 
Vlastnosti:
  • Antiseptický
  • Antibakteriálny
  • Osviežujúci
  • Aktivujúci
  • Upokojuje a uvoľňuje
  • Bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok

 


 

Na ústnu hygienu
Kvapnite jedinú kvapku do pohára s vodou. Pravidelne ráno a večer vyplachujte ústa. Okamžite ucítite príjemnú chuť mäty a Váš dych vydrží dlho svieži.
Na kloktanie
Opäť stačí pridať jednu kvapku do pohára vody. Pri bolestiach v krku doporučujeme pravidelné kloktanie trikrát denne po jedle.

YIN-YANG STAROJAPONSKÝ RASTLINNÝ OLEJ sa dostane aj tam, kam sa tak jednoducho nedostane zubná kefka a úspešne bojuje so zápachom z úst až hlboko v hrtane.
Ako účinné kloktadlo môže pomôcť pri bolestiach zubov a zápalu ďasien.
Na osvieženie dychu
Kvapnite 1-2 kvapky na kockový cukor alebo do pohára teplej či studenej vody, čaju, džúsu alebo do Vášho obľúbeného nealkoholického nápoja a po dúškoch si ho užívajte.
Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej dodá Vášmu dychu ihneď čerstvosť a pri hlbokom nádychu príjemne osvieži Vaše dýchacie cesty.
Alebo jednoducho použite našu novinku - YIN-YANG STAROJAPONSKÝ RASTLINNÝ OLEJ SPREJ.
Tak ho máte vždy po ruke na cestách, pred dôležitým rokovaním, po jedle alebo fajčení.

 


 

Po požití ťažkých mastných pokrmov alebo proti prejedeniu
Opäť Vám stačí užiť jedinú kvapku. Môžete ju kvapnúť na kocku cukru alebo do pohára s vodou. Vyskúšajte Yin-Yang aj pri žalúdočných, žlčníkových a črevných problémoch, pri ktorých Vám môže pomôcť.

Odporúčame! 
Ak môžete, miešajte Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej s nápojmi, ktoré obsahujú čo najmenej cukru. Najlepšia je obyčajná voda, tá neobsahuje žiadny cukor a žiadne umelé látky. Prospeje to nielen Vašej postave, ale predovšetkým zubom!
Ak máte akékoľvek ochorenie tráviaceho traktu, konzultujte použitie Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja s lekárom, či a ako často ho môžete používať!

 


 

Upozornenie: Tento produkt nie je liečivý prípravok ani liečivo a nemá preto garantované účinky liečivého prípravku alebo liečiva. Pri vyššie uvedených obtiažach však môže napomôcť. Vyvarujte sa kontaktu s očami! V prípade vniknutia do očí vypláchnite dostatočným množstvom vody a v prípade akýchkoľvek potiaží ihneď navštívte lekára.