Čistiace prostriedky

Najpredávanejšie

11 položiek celkom
Odstraňovač vodného kameňa
€13

Je úplne bez kyselín a je mimoriadnym spojencom pri každodennom čistení kúpeľní a kuchýň. Účinný, bezpečný, rýchly, čistí a dezinfikuje s veľkým leštiacim účinkom.

DH59
Čistič okien
€13,50

Najpokročilejší produkt na čistenie a rozjasňovanie skla. Antistatický, ultra-jasný, vyrobený špeciálne pre reflexné povrchy, dokáže odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty. 

DH54
Saponát na riad
€13,50

Premeňte svoje bežné ručné umývanie riadu na nezabudnuteľný zážitok. Efektívny, bohatý, aromatický a prekvapivý gél. Príjemné ultra odmasťovacie gélové ošetrenie pre taniere a...

DH51
Kuchynský čistič
€14,50

Okamžite odstráni všetky stopy oleja, mastnoty a odtlačkov prstov z povrchov bez zanechania šmúh. Je bez zvyškov farbív a je tiež ideálny do prostredia kuchyne.

DH52
Podlahový čistič
€15

Rýchly, efektívny, parfumujúci a osviežujúci čistiaci prostriedok ktorý dokonale odstraňuje všetky stopy nečistôt z podláh, dokonca aj tých najcennejších a lesklých.

DH56
Povrchový dezinfekčný prostriedok
€15,50

Je to efektívne, bezpečné a rýchle. Čistí a dezinfikuje umývateľné povrchy, čo je obzvlášť užitočné pre povrchy v priamom kontakte s potravinami a ľuďmi. S hodnotnými aktívnymi...

DH53
Čistič podlahy s mikrovoskom
€17

Čistič podlahy s mikrovoskom so svojím výnimočným výkonom, schopný účinne zdokonaľovať matné a nepriehľadné podlahy.

DH57
Viacúčelový dezinfekčný prostriedok
€17

Intenzívny dezinfekčný gél, svieži, rýchly a bezpečný. Použitie možné aj na dezinfekciu rúk. Čistí a odstraňuje nečistoty a baktérie zo všetkých umývateľných povrchov.

DH58
Čistič obrazoviek a šošoviek
€18

Čistič obrazoviek, skiel a okuliarov so špeciálnou handričkou z mikrovlákna. Kombinovaný účinok mikronizovaného čistiaceho prostriedku s tkaninou z jemných vlákien, odstraňuje...

DH55
Odmasťovací čistiaci prostriedok
€18

Najpokročilejší produkt na odstránenie silných nečistôt. Koncentrovaný prípravok, ktorý dokáže rozpustiť aj ten najtvrdšiu mastnotu.

DH60
Utierka z mikrovlákna Danhera Italy
€24

Jemná ako zamat. Saténová textúra na výnimočný lesk a dlhotrvajúce vlastnosti. Je určená na čistenie najcitlivejších povrchov a je perfektným spojencom do domácnosti. Vďaka...

DH50
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 80 € máte dopravu kuriérom zadarmo.
Dodanie do 2 dní.
Dodanie do 2 dní.
Všetky produkty skladom budú u Vás doma už do 2 dní.
NEPOŠKODENÝ TOVAR
NEPOŠKODENÝ TOVAR
Váš balík bude starostlivo zabalený, aby sme predišli k prípadnému poškodeniu.
Výdajne miesta
Výdajne miesta
Vyzdvihnite si svoj balík na viac ako 8000 výdajných miestach.